Angajăm Specialist Service IT

Pe scurt, ești candidatul nostru ideal dacă ai:

✔️Cunoștințe tehnice privind instalarea și depanarea echipamentelor IT

✔️Bune noțiuni de rețelistică

✔️Cunoștințe și experiență în utilizarea, instalarea si configurarea produselor software Microsoft (Windows, Office, Server);

În plus, dacă te descurci cu limba engleza, ai permis de conducere (categoria B) și disponibilitate de a face scurte deplasări, atunci acest job poate fi al tău.

Experiența profesională în domeniu, pe un post similar este un avantaj!!!

Abilități personale:

✔️Perseverență, inițiativă, gândire pozitivă, amabilitate, eficiență și punctualitate;

✔️Abilități de comunicare în relația cu clienții;

✔️Atenție la detalii;

✔️Capacitate de a lucra atât în mod independent, cât și în echipă.

Responsabilități:

✔️Preluarea echipamentelor în service, depanare și predarea către client

✔️Asamblare și configurare echipamente

✔️ Activitate în showroom sau la sediul clientului

✔️Promovarea produselor companiei atât din showroom cat şi prin intermediul altor canale de vânzare (e-mail, site etc)

✔️Monitorizarea comenzilor lansate de clienți

Ce beneficii ai?

✔️Salariu + bonuri de masa;

✔️Un mediu de lucru plăcut;

✔️Training-uri și oportunități de formare

✔️Telefon de serviciu

✔️Program de lucru: luni- vineri - 9:00 - 17:00

Descrierea companiei:

După cei peste 21 de ani de activitate, Base Trading SRL este una din principalele firme de IT din județul Prahova, având vânzări de peste 10.000 sisteme de calcul, imprimante și copiatoare.

www.baset.ro

Ești interesat(ă) de acest job?

Trimite CV-ul pe e-mail  la [email protected] sau sună-ne pentru mai multe detalii!